02 Лис

Повідомлення про намір зміни діючих тарифів

Повідомлення  ЛКСП «Лисичанськводоканал» про намір зміни діючих тарифів на  централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2017 рік

Відповідно до «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012року № 390, Лисичанське комунальне спеціалізоване підприємство з видобутку, обробки, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» інформує про намір здійснити перегляд розміру діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на  2017 рік.

Підставами для перегляду Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  (далі НКРЕКП) діючих   тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та  на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) є збільшення вартості електричної енергії на 5,8%, зростання розміру мінімальної заробітної плати з 01.12.2016р. на 10% (до 1600 грн).

Підприємство виконало розрахунок і надало до НКРЕКП заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем).

Прогнозні розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем)  на 2017 рік складають (без ПДВ):

– централізоване водопостачання – 13,34 грн. за м3;

– централізоване водовідведення – 5,49 грн. за м3;

– централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньо  будинкових систем)– 13,94 грн. за м3;

– централізоване водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 5,74  грн. за м3.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації цього повідомлення, за адресою:  вул. В.Сосюри, 168, м. Лисичанськ або на електронну адресу lisvodokanal@gmail.com.