06 Лис

ІНФОРМАЦІЯ

Інформація про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем), що пов’язано з вилучення витрат на обслуговування та повірку загально будинкових та індивідуальних засобів обліку води, з діючих структур тарифів.

ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»,  Закону  України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та  комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та  комунальних послуг на своєму засіданні 02.11.2017р. встановила  Лисичанському комунальному  спеціалізованому підприємству по видобутку, обробці,  реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» структуру тарифів та  тарифи:

– на централізоване водопостачання – 15,30 грн./м3 (без ПДВ), 18,360 грн./м3 (з  ПДВ);
– на централізоване водовідведення – 5,93 грн./м3 (без ПДВ), 7,116 грн./м3 (з ПДВ).                                       

 – на централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 15, 65  грн. /м3 (без ПДВ), 18,780 грн./м3 (з ПДВ);

–   на водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 6, 11 грн. /м3 (без  ПДВ), 7,332 грн./м3 (з  ПДВ).

Постанови про встановлення тарифів наберуть чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті “Урядовий кур’єр”.