22 Гру

Інформація про проведені роботи під час зупинки водопостачання абонентів південної частини міста

Водоканал проводить чимало робiт для забезпечення сталої роботи системи водопостачання, зокрема, південної частини міста та центру від гори Попопа до стадіону «Шахтар».

21 грудня 2017 року було проведено зупинку водозабору «Лісова Дача» для надання можливості провести врізання змонтованої ділянки магістрального водогону Ду 600мм від насосної станції 1-го підйому до 2-го підйому після проведення капітального ремонту на лівому березі р. Сіверський Донець.

Зупинку водозабору було здійснено о 00год.00 хв. 21 грудня, але для проведення робіт, необхідно було дочекатися повного зливу системи. Для пришвидшення спустошення водогону, було задіяно вакуумну машину, яка відкачувала воду.

Можливість розпочати роботи з’явилася лише о 15 год.00 хв. Роботи проводилися двома бригадами – південною дільницею мереж водопостачання та бригадою підрядної організації, яка проводила заміну. Роботи були завершені орієнтовно о 2-й годині 22 грудня.

О 02 год.15 хв. було у плавному режимі запущено 1 робочу нитку магістрального водогону «Лісова Дача» Ду 400мм. з подачею води на насосну станцію 2-го та 3-го підйому.

Вранці з 06 год.30 хв. було розпочато опресування, промивання та хлорування заміненої поліетиленової труби та з’єднувальної арматури, після чого було запущено дві нитки водогону на повну потужність.

Об 11 год. ранку розпочато запуск насосної станції «ГТВ», водопостачання абонентів району заводу «ГТВ» було поновлене протягом дня.

Ми зазначаємо, що дані роботи з переключення грають дуже важливу роль у забезпеченні сталої роботи систем водопостачання.

Виражаємо щиру подяку усім працівникам, що були задіяні у проведенні цієї надскладної роботи та приносимо вибачення абонентам за вимушені незручності.