29 Дек

Інформація

Інформація про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2018 рік.

ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»,  Закону  України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та  комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та  комунальних послуг на своєму засіданні 28.12.2017р. встановила  Лисичанському комунальному  спеціалізованому підприємству по видобутку, обробці,  реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» структуру тарифів та  тарифи:

  • на централізоване водопостачання — 15,33 грн./м3 (без ПДВ), 18,396грн./м3 (з ПДВ)
  • на централізоване водовідведення — 6,08 грн./м3 (без ПДВ), 7,296 грн./м3 (з ПДВ)
  •  на централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) — 15, 72  грн. /м3 (без ПДВ), 18,864 грн./м3 (з ПДВ)                         
  •    на водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) — 6, 24 грн. /м3 (без  ПДВ), 7,488 грн./м3 (з  ПДВ).                    

Постанови про встановлення тарифів наберуть чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні — газеті «Урядовий кур’єр».