22 Бер

Оголошення

На виконання вимог «Про затвердження Порядку залучення громадськості
до обговорення питань щодо прийняття рішень,  які можуть впливати на стан довкілля», затвердженного постановою КМУ №771 від 29.06.2011, «Про затвердження Порядку   проведення громадських слухань  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної  документації на місцевому рівні», затвердженного постановою КМУ №555 від 25.05.2011р.,відповідно до ст..21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», закону України «Про основи містобудування»,  ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє про проведення 20 квітня  2018 року о 12:00 за адресою: вул. Жовтнева, 16, м. Лисичанськ, відкритого обговорення (слухання) проектів :

  1. “Реконструкція каналізаційної насосної станції, що розташована за адресою: м. Лисичанськ, вул. Мічурина,16б під модульні очисні споруди”;
  2. “Реконструкція міських очисних споруд № 3 ЛКСП «Лисичанськводоканал» м. Привілля”;
  3. “Реконструкція міських очисних споруд № 5 ЛКСП «Лисичанськводоканал» м. Новодружеська”;
  4. “Реконструкція міських очисних споруд № 4 (мікрорайон заводу ГТВ),   м. Лисичанськ”.

Заявки для участі у відкритому обговоренні,  зауваження і пропозиції до проектів подавати за адресою:  вул. Жовтнева, 16, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93105, або на електронну адресу lisvodokanal@gmail.com.