30 Кві

Інформація про зустріч

25 квітня 2018 року відбулася зустріч представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ): координатора кластера з питань води, санітарії дитячого фонду ООН в Україні Марка Баттл та інформаційного менеджера кластера з питань води, санітарії дитячого фонду ООН в Україні Володимира Калініна з директором ЛКСП «Лисичанськводоканал» Лисенко Євгеном Володимировичем.

В ході зустрічі обговорювалися питання  виділення міжнародної допомоги  підприємству у рішенні питання по  заміні магістральних водоводів, зокрема  заміні ділянки Білогорівського водоводу, реконструкції двох Білогорівських магістральних водоводів Ду 600мм та Ду 500мм протяжністю 10,8 км кожної ділянки, прокладки обвідного трубопроводу питної води Д100мм по вул. Першотравнева (р-н з/д «Пролетарій»), розробка проекту «Реконструкція водоводу від камери переключення по вул. Ген. Потапенко до насосної станції «Привілля», розробка проекту «Заміна водоводу від камери переключення по вул. Ген. Потапенко до насосної станції «Лисичанська», заміні водоводів подачі питної води по вул. Г.Потапенко від вул. Соборна до вул. 9травня, по вул. Нєкрасова, вул. Гарібальді. Для покращення безпеки та якості води необхідне встановлення вузлів  знезараження води і стоків на насосних станціях та очисних спорудах ЛКСП «Лисичанськводоканал»,  придбання нового насосного устаткування та спеціалізованого транспорту.

Вирішення цих питань дасть можливість безаварійної роботи підприємства, безперебійного водопостачання населення і промислових підприємств трьох міст, поліпшення  якості води, що подається, зменшення втрати води при транспортуванні, підготовки об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» для роботи в осінньо-зимовий період.