08 Тра

Повідомлення

Повідомлення ЛКСП «Лисичанськводоканал» про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на  централізоване водопостачання та водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2019 рік.

Керуючись  Постановою НКРЕКП від 30.06.2017р. №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП» Лисичанське комунальне спеціалізоване підприємство з видобутку, обробки, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» інформує про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на  централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2019 рік.

Підставами для перегляду Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  (далі НКРЕКП) діючих   тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та  на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) є зростання вартості  основних складових собівартості послуг – енергоносіїв, заробітної плати, реагентів,  паливо-мастильних матеріалів:

– заробітна плата – прожитковий мінімум для працездатних осіб зростає з 1662 грн. до 1921 грн. на місяць (на 15%), мінімальна заробітна плата з 3200 грн. до 3723 грн. на місяць (на 16%);

–  електроенергія – з 2,2365 грн./КВт/год  до 2,52006 грн./кВт/год  або на 12,6%;

– паливо-мастильні матеріали – з 18,50 грн./л дизельного пального до 22,633 грн./л або  на 22,3%;

–  хлор –  з 12 125грн./т. до  18 000 грн./т. або на 48%.

Підприємством виконано розрахунки з урахуванням компенсації різниці між фактичними витратами на оплату праці, сплату податків і зборів, придбання електричної енергії та запланованими витратами на звітний  період.

Прогнозні розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем)  на 2019 рік складають (без ПДВ):

  • централізоване водопостачання – 16,14 грн. за м3;
  • централізоване водовідведення –  8,16 грн. за м3;
  • централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем)– 16,85 грн. за м3;
  • централізоване водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 8,37  грн. за м3

Структура тарифу

Зауваження та пропозиції, заявки на участь у відкритому обговоренні приймаються протягом 14 днів з дня публікації цього повідомлення за адресою:  вул. ім. В.Сосюри, 168, м. Лисичанськ або на електронну адресу lisvodokanal@gmail.com.

Відкрите обговорення відбудеться 23 травня 2018р. в приміщенні, розташованому по вул. Жовтнева, 16 каб. №1 о 13 годині у присутності представника місцевого органу виконавчої влади та інших зацікавлених осіб, які подали заявки на участь у відкритому обговоренні або їх уповноважені представники.