24 Лип

24 липня — день звільнення міста Лисичанськ від незаконних озброєних формувань

Тому сьогодні ми традиційно хочемо згадати про події, що відбувалися п’ять років тому у нашому місті.

У червні 2014 року єдину нову техніку, придбану за останні роки – оперативний автомобіль УАЗ, було викрадено. Працівники виконували свої обов’язки під погрозами та тиском. До середини липня, до моменту повного відключення електроенергії, під обстрілами, водозабори та водяні насосні станції продовжували працювати. В умовах відсутності палива, непрацюючих АЗС, техніка віїжджала для усунення аварійних ситуацій. Персонал своїми діями проявляв мужність та сміливість, небайдужі працівники цілодобово чергували на адміністративних та виробничих об`єктах.

Під час бойових дій постраждали майже усі об`єкти підприємства – дахи та вікна були вибиті, електричне та насосне обладнання зазнало значних пошкоджень.

Але найголовнішою проблемою стало порушення цілісності водоводів внаслідок вибухових хвиль. Особливо постраждав лівобережний район Білогорівської магістралі, районів «Березове» та заводу “Пролетарськ”.  Враховуючи високу ступінь зношеності труб, зсувові деформації ґрунту поступово призводять до руйнації мереж.

За результатом проведення переговорів з міжнародними організаціями, були виділені матеріали, екскаватор – навантажува для проведення заміни інших мереж,  які також зазнали пошкоджень.

В умовах нового ринку електричної енергії, кошти, що поступають за надані послуги, спрямовуються на оплату енергоносіїв, що спричинило утворення значної  заборгованості по заробітній платі. Нажаль, на сьогоднішній день велика кількість технічного персоналу звільнилася, бригади не укомплектовані, через що проводити усі заплановані заміни відсутня можливість.

Ми сподіваємося, що підприємство вийде із надкритичної ситуації, у якій опинилося, та буде здійснювати заходи з підвищення якості та стабільності своїх послуг.

Водоканал виражає щиру подяку персоналу підприємства та всім небайдужим, які в тяжкі часи допомогли зберегти підприємство та відновили його роботу у 2014 році.