30 Лис

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

ЛКСП «Лисичанськводоканал» з метою врегулювання договірних відносин зі споживачами пропонує всім абонентам ознайомитися з умовами Публічних договорів.

  1. ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків.

  2. ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з власниками госсектору , багатоповерхівки.


  3. ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з юридичними особами , самостійні будівлі.

  4. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР державний сектор заява приєднання підприємства.

У випадку зміни діючого законодавства України, що регулюють відносини в сфері водопостачання та водовідведення, а також прийняття органами місцевого самоврядування чи виконавчої влади нормативних актів, якими регулюються відносини з надання послуг за цими договорами, прийняття рішень щодо змін порядку розрахунків між суб’єктами господарювання, нове законодавство та новий порядок поширюється на умови цих договорів без узгодження його сторонами та внесення додаткових змін.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!