Додаткові послуги

Зміна вартості неліцензійних послуг з 11.10.2021

ЛКСП “Лисичанськводоканал” надає споживачам наступні платні неліцензійні послуги, вартість яких зазначена у переліку:

Викачка вигрібних ям

Підприємство надає послуги з вивезення рідких нечистот власним асенізаційним транспортом.

Послуга надається на платній основі у робочі дні. Для отримання послуги необхідно звернутися з заявою до приймальні:

Заява на викачку

 

Послуги лабораторії

Виробнича лабораторія ЛКСП «Лисичанськводоканал» виконує лабораторні дослідження якості води та стоків.

Перед використанням води з нової свердловини або колодязя рекомендуємо перевірити її на відповідність державним стандартам якості. Лабораторне дослідження дозволить зробити висновок про придатність або непридатність води для вживання.

Відбір проби, а також наступне її зберігання, транспортування, підготовка проби до аналізу та аналітична робота з нею проводиться виключно фахівцями нашого підприємства з дотриманням вимог відповідних Державних санітарних норм і правил. Зразки води, самостійно відібрані та привезені абонентом, до проведення аналізів не допускаються.

Для укладення договору необхідно надати заяву до спеціаліста з екології виробничо-технічного відділу:

Заява на виконання робіт

Видача технічних умов

Виробничо-технічний відділ (ВТВ) ЛКСП «Лисичанськводоканал» розробляє технічні умови на підключення об’єктів до системи централізованого водопостачання та водовідведення.

Для отримання технічних умов необхідно надати до ВТВ заяву у довільній формі, додати викопіювання з генерального плану з чітким вказанням місця розташуванням мереж, а також ліміти з розрахунком- обгрунтуванням на необхідну кількість води та стоків, погоджені спеціалістами Відділу комплексного використання водних ресурсів (у будівлі Податкової інспекції).

Увага!  Згідно з діючими Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 190 від 27.06.2008 р., забороняється будь-яке самовільне приєднання об’єктів водоспоживання до діючих систем централізованого водопостачання та водовідведення (враховуючи приєднання до будинкових вводів, внутрішньобудинкових мереж або до мереж споживачів).