Новини

13 Кві

Увага важлива інформація!

У зв’язку з проведенням активних боєвих дій та постійних масованих обстрілів на території Луганської області, зокрема у місті Лисичанську та Сєвєродонецьку, здійснити підключення ВНС “Лісова дача” 1-го підйому, свердловин ВНС “Лісова дача 1-го підйому та “Метьолкіно”, ВНС “Суміщена” та ВНС “ГТВ”, які були пошкодженні в результаті бойових дій, до існуючих джерел живлення електропостачання та відновити мережі водопостачання не можливо. Працівники підприємства не мають можливості достатися до міст пошкодження через постійні потужні обстріли. Провести ремонтно-відновлювальні роботи на вказаних об’єктах та відновити водопостачання південної частини міста Лисичанську, районів Склозаводу та Червона, можливо тільки після закінчення бойових дій. Мешканці Лисичанської територіальної громади заздалегідь дякуємо та сподіваємося на порозуміння. Все буде добре. Все буде Україна.

07 Кві

Увага важлива інформація!

У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні, проведенням активних боєвих дій та постійних обстрілів на території Луганської області, зокрема у місті Лисичанську, постачання на ЛКСП “Лисичанськводоканал” рідкого хлору неможливо. Постачальники рідкого хлору не мають можливості достатися до міста через потужні обстріли. Підприємство здійснює підйом води з артезіанських свердловин з глибини 50-60 метрів, тому вода є питною та придатною для споживання. Але, з метою знезараження води ми рекомендуємо її додатково кіп’ятити. Мешканці Лисичанської територіальної громади заздалегідь дякуємо та сподіваємося на порозуміння. Все буде добре. Все буде Україна.

28 Бер

У зв’язку з бойовими діями, була пошкоджена лінія електропередач 6 КВт на Білогорівському водоводі.
Сьогодні енергетики ЛКСП “Лисичанськводоканал” провели ремонтно- відновлювальні роботи пошкоджених ліній електропередач. Електропостачання було відновлено. Водопосточання міста Лисичанськ з ВНС “Лисичанська” буде відновлено в найкоротший час.

05 Бер

Увага важлива інформація!

У зв’язку з обстрілами була пошкоджена та знеструмлена ЛЕП, водопровідна насосна станція 1 и 2 підйом “Лісова дача” , в результаті чого буде відсутне водопостачання від стадіону “Шахтар”, район Склозаводу, Періїздна, мікрорайони заводу ГТВ, район ш. Матроська. Сподіваємося на порозуміння та просимо тримати спокій.

05 Бер

Мешканцям Лисичанської міської територіальної громади!

ЛКСП “Лисичанськводоканал” цілодобово працює та забезпечує надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення мешканцям всієї
Лисичанської міської територіальної громади (міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ та прилеглих селищ) медичним закладам охорони здоров’я та навчальним закладам, закладам соціального захисту та культури, комунальним, державним та іншим промисловим підприємствам, фізичним особам-підприємцям.
Організована робота усіх служб та ділянок підприємства (водопровідні та каналізаційні насосні станції, водозабори, міські очисні споруди, аварійні бригади, автотранспортна служба та інші) має виключну роль для всієї Лисичанської територіальної громади, оскільки несе основне навантаження для підтримки соціально-економічної та санітарно-епідеміологічної ситуації територіальної громади, виконуючи соціально важливу функцію забезпечення життєдіяльності всієї громади.
У разі виявлення значних поривів на водопровідних мережах та значних заторів на каналізаційних мережах, просимо негайно звертатися за наступними телефонами: (050) 475 20 03 , (050) 359 95 44.
Адміністрація ЛКСП “Лисичанськводоканал”.

28 Лют

Шановні мешканці Лисичанської міської териториальної громади!

Возможно, это изображение (текст)
Сьогодні, 28 лютого та завтра 1 березня 2022 року, очікуються перебої з інтернетом, мобільним зв’язком та телебаченням.
Це зумовлено тим що військові Російської Федерації почнуть глушити зв’язок з метої дезінформації українців щодо капітуляції, як військово службовців, так і України в цілому, та таким чином змусити місцевих мешканців припинити чинити опір та здатися.
Будьте пильними!
Бережіть себе та своїх близьких!
26 Лют

Важливо!

❗️❗️❗️МАКСИМАЛЬНО ПОШИРЮЄМО!!!
Важливо!!!
📌На територію України у кожний населений пункт заїхали «сплячі групи». Вказані особи знімали квартири проживали там і чекали часу «Ч».
☝️В основному квартири знімали користуючись послугами ріелторів.
В населених пунктах ( містах) у ріелторів існують свої робочі чати. Прохання до ріелторів та всіх громадян, якщо у вас є інформація щодо осіб чоловічої статі схожих на росіян, які групами по 2-3 особи знімали житло в період з грудня 2021 по теперішній час, телефонувати за номером 0679839403 або на 102‼️
Вказані особи зараз використовуються у якості коригувальників вогню та диверсійних груп та можуть бути озброєними‼️
19 Лют

Місця укриття населення у випадку надзвичайних ситуацій!

Для укриття населення міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру створено фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища цивільного захисту, підвальні приміщення житлових будинків, та інші споруди підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення. Організації та власники зазначених споруд, у разі необхідності, забезпечать вільний доступ для укриття.

Для захисту людей від деяких факторів небезпеки, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час, та дії засобів ураження в особливий період також використовуються споруди подвійного призначення та найпростіші укриття.

Споруда подвійного призначення — це наземна або підземна споруда, що може бути використана за основним функціональним призначенням і для захисту населення.

Найпростіше укриття — це фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, що знижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період.

 1. Підвальні приміщення в житлових будинках
 2. Споруди подвійного призначення
 3. Захисні споруди цивільного захисту
19 Лют

До уваги мешканців Лисичанської громади!

Інформація про розміщення захисних споруд ЛКСП “Лисичанськводоканал”

Для укриття населення від надзвичайних ситуацій на території підприємстві ЛКСП “Лисичанськводоканал”  організовано укриття,які розташовані за адресою:

 1. м. Лисичанськ, вул. Жовтнева, 19а та
 2. м. Новодружеськ, вул. Миру. 50а, в які забезпечений вільний доступ населення.

 

19 Лют

Про обмеження водопостачання.

Шановні мешканці Лисичанська!
У зв,язку з аварійною ситуацією на трубопроводі Ду 50мм подачі питної води мешканцям будинку №174 по вул.ім.В.Сосюри 18 лютого 2022 року з 19.00 буде обмежено водопостачання будинків №154-180 по вул. ім.В.Сосюри (район Східбуду).
Після ліквідації аварії працівниками ЖЕКу водопостачання буде відновлено.

18 Лют

Щира подяка!

Працівники ЛКСП «Лисичанськводоканал» висловлюють щиру подяку Благодійному фонду «Руки друзів», який працює під егідою ЮНІСЕФ, за надану допомогу. Засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі розчини, предмети медичного призначення, знаряддя для прибирання, засоби для  підтримання санітарних умов та особистої гігієни – велика підтримка у боротьбі за здоров’я  працівників, особливо під час пандемії COVID-19.

17 Лют

Про тимчасове обмеження водопостачання

Шановні мешканці територіальної громади!

У зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Ду-100мм за адресою: вул. Репіна, 9 з 15:00 17 лютого 2022 року буде обмежено водопостачання вулиць Репіна та Гвардейської, кв. ім. В.І. Даля м.Лисичанськ.

Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

28 Січ

Про тимчасове обмеження водопостачання.

 Шановні мешканці територіальної громади!

У зв’язку з пошкодженням дюкеру Білогорівського магістрального водоводу Ду-600мм з 08:00 31 січня 2022 року буде обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.  

Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 

26 Січ

Про тимчасове припинення водопостачання південної частини м. Лисичанська.

Шановні мешканці територіальної громади!
31 січня 2022 року з 09.00 до 15.00 у зв’язку з плановими ремонтними роботами на ТП-76 Лисичанським РЕМ буде знеструмлена ВНС «Суміщена», в наслідок чого буде обмежено водопостачання південної частини міста Лисичанськ.
Просимо зробити необхідний запас води!
Після закінчення планово-ремонтних робіт на ТП-76 Лисичанським РЕМ водопостачання буде відновлено.
Перелік вулиць, на яких буде обмежено водопостачання:
вул. Чехова, вул. Героя Радянського Союзу В.Сметаніна, б.3; вул. Красна, б. 81, 183, 185, 187, 193-273; вул. Вовчоярівська; пров. ім. Островського; пров. Калиновий; вул. Павлова; вул. Леваневського; вул. Визволена; вул. Брянцівська; вул. Половецька; вул. Південна; вул. Крайня; вул. Титова; вул. Брянцевський узвіз; вул. Автомобілістів; вул. Сєрова; вул. Спартака; вул. Зелена; вул. Польова; вул. Степова; вул. Новоселів; вул. Верхня; вул. Нагірна, б. 1-27, 134-200; пров. Нагірний; вул. Саратівська; вул. С.П.Корольова, б.46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; вул. Незалежності, б.100-126; вул. Севастопольська, б.13; вул. Одеська, б.22; вул. Героїв Сталінграду, б.21; вул. Жовтнева, б.322, 324, 326, 328, 330, 332; вул. Крилова; вул. Коцюбинського; вул. Зарічна; вул. Герцена та мікрорайони заводу ГТВ.
ЛКСП «Лисичанськводоканал»
18 Січ

Вакансії.

ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу:
1. Електрогазозварник, зайнятий різанням та ручним зварюванням.
2. Машиніст екскаватора одноковшового.
3. Машиніст крана автомобільного та автовишки.
4. Водій автотранспортних засобів.
5. Слюсар КВП та А.
6. Слюсар- ремонтник.
7. Слюсар аварійно-відновлювальних робіт(проживаючих у селі Шипилове або Білогорівка)
    За довідками звертатись до відділу кадрів вул. Жовтнева 16, або за телефоном 066-488-67-84.
15 Січ

Про обмеження водопостачання.

Шановні мешканці громади!
У зв,язку з аварійної ситуацією на ЛЕП 6 кВ 1 – 2 підйом «Лісова Дача» знеструмлені ВНС 1 підйому «Лісова Дача» , ВНС 2 підйому «Лісова Дача», ВНС «Суміщена». Тому з 05.40 год. 15 січня 2022 р. буде обмежено водопостачання центральної частини (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар») та південної частини ( райони ГТВ, Склозаводу 2-е виробництво, вул.Красної) м. Лисичанськ .
Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

15 Січ

Про обмеження водопостачання.

У зв,язку з аварійною ситуацією на ЛЕП 6 кВ «Білогорівська» з 21.00
14 січня 2021 р. буде обмежено водопостачання центральної та північної
частини м. Лисичанськ та міст Новодружеськ, Привілля.
Після закінчення ремонтних робіт, водопостачання буде відновлено.

14 Січ

Про тимчасове обмеження водопостачання.

Шановні мешканці територіальної громади!

Сьогодні, 14 січня 2022 року, з 9.00, у зв’язку з аварійною ситуацією на магістральному водоводі Д400мм по вул. Генерала Потапенка, обмежено водопостачання наступних вулиць: Гарібальді буд. №36, №46, Генерала Потапенка, буд. №49, Гетьманська, буд. №24, №35, №46, №63, Глінки, буд. №3, №37, ім. Д.І. Мендєлєєва, буд №48, №52, №56, Московська, б. №167, пр. Перемоги, буд. №94, №96, №98, №100, №102, №109, №111, №113, №115, №119, №127, №129, ім. Г.Сковороди, буд. №116, ім. В. Сосюри, буд. №289, №291, №293, №295, №297, №299, №345, №349, №352, №354, №356, №358, №360, №365, №364, №366, №368, №370, №372, №418, №420, №422, Юнацька буд. №80.

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

10 Січ

ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу:

1. Електрогазозварник, зайнятий різанням та ручним зварюванням.
2. Машиніст екскаватора одноковшового.
3. Машиніст крана автомобільного та автовишки.
4. Водій автотранспортних засобів.
5. Слюсар КВП та А.
6. Слюсар аварійно-відновлювальних робіт.
7. Слюсар- ремонтник.
За довідками звертатись до відділу кадрів вул. Жовтнева 16, або за телефоном 066-488-67-84.
05 Січ

ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу:

1. Електрогазозварник, зайнятий різанням та ручним зварюванням.
2. Машиніст екскаватора одноковшового.
3. Машиніст крана автомобільного та автовишки.
4. Водій автотранспортних засобів.
5. Слюсар КВП та А.
6. Слюсар аварійно-відновлювальних робіт.
7. Слюсар- ремонтник.
    За довідками звертатись до відділу кадрів вул. Жовтнева,16, або за телефоном 066-488-67-84.
26 Гру

Про обмеження водопостачання.

Шановні мешканці територіальної громади!
У зв,язку з пошкодженням ЛЕП 6кВ ВНС « Білогорівська» 26 грудня 2021 р. з 5.00 буде обмежено водопостачання міст Новодружеськ, Привілля.
Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

24 Гру

Про тимчасове обмеження водопостачання

Шановні мешканці територіальної громади!

Сьогодні, 24 грудня 2021 року, у зв’язку з аварійною ситуацією на магістральному водоводі в районі будинку № 206 по вул. ім.В.Сосюри,
з 14.50 тимчасово обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ ( від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар»)
Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

24 Гру

До уваги споживачів послуг ЛКСП «Лисичанськводоканал»

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке відбулося  22 грудня 2021 року, прийнято Постанову щодо встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для 46 підприємств водопровідно – каналізаційного господарства  України, які наберуть чинності з  01 січня 2022р.

Для ЛКСП «Лисичанськводоканал» встановлені  наступні тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Вид послуги Тариф (грн. за 1 м3)
без ПДВ З ПДВ
централізоване водопостачання 20,77 грн. 24,924 грн.
централізоване водовідведення 12,72 грн. 15,264 грн.
РАЗОМ 33,49 грн. 40,188 грн.
23 Гру

Про тимчасове обмеження водопостачання.

Шановні мешканці територіальної громади!

Сьогодні, 23 грудня 2021 року, у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Ду-300мм в районі будинку № 20 по кв. Дружби народів, з 9.30  тимчасово обмежено водопостачання кварталів Дружби народів та Центрального, вул. Автомобілістів, вул. Незалежності буд. 126, вулиць Брянцевська, Леваневського, Сєрова, Академіка Павлова, С.П. Корольова, Половецька, Червона, Верхня, Вовчоярівська, Південна та пров. Калиновий.

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

17 Гру

Шановні мешканці громади!

У зв’язку з аварійної ситуацією на лiнii ЛЕП , яка належить до Лисичанськоi РЕМ. 17.12.2021 з 15:40, була знеструмлена ВНС “Сумiщена”. Тому пiвденна частина мiста (вул. Червона i ГТВ) буде обмежено водопостачання.
Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

15 Гру

Відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік

15 грудня 2021р. відбулося відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня  2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік.

Протокол проведення відкритого обговорення

12 Гру

Аварійна ситуація. Дюкер на Білогорівському магістральному водоводі Ду – 600мм

12 Гру

Про  обмеження водопостачання 

Шановні мешканці територіальної громади!

У зв,язку з  пошкодженням  дюкеру  на  Білогорівському  магістральному  водоводі Ду – 600мм   12 грудня 2021 р.  з  4.00   буде  обмежено  водопостачання центральної  та північної частини      м. Лисичанськ  та міст Новодружеськ, Привілля.    

 Після закінчення ремонтних робіт на водоводі  водопостачання буде відновлено.

 

10 Гру

Про обмеження водопостачання.


Шановні мешканці громади!
У зв’язку з аварійної ситуацією на ЛЕП 6 кВ 1 – 2 підйом «Лісова Дача» знеструмлені ВНС 1 підйому «Лісова Дача» та ВНС 2 підйому «Лісова Дача». Тому з 03.30 год. 10 грудня 2021 р. буде обмежено водопостачання центральної частини (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар») та південної частини ( райони ГТВ, Склозаводу 2-е виробництво, вул.Красної) м. Лисичанськ .
Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

02 Гру

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення відкритого обговорення проєкту Постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

 

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яке проводилося у формі відкритого слухання  01 грудня 2021 року, схвалено проєкт постанови «Про схвалення проєкту  постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень НКРЕКП, затвердженого  постановою від 30.06.2017 № 866, ЛКСП «Лисичанськводокаанл» повідомляє про проведення 15 грудня 2021 року о 10:00 за адресою: вул.  Жовтнева, 16, м. Лисичанськ відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Враховуючи карантинні обмеження, визначені Постановою Кабінету міністрів України від 20.03.2020р. №211(зі змінами та доповненнями)  «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19, відкрите обговорення відбудеться дистанційно, з використанням технічних засобів.

Проєкт постанови НКРЕКП та матеріали, що обґрунтовують прийняття рішення, розміщені  на офіційному веб – сайті НКРЕКП в мережі Інтернет  www.nerc.gov.ua.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП будуть прийматися до 14 грудня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Харківській області, 61003, м. Харків, вул. Кооперативна, 12/14, к.229, e-mail:  Kharkiv @nerc.gov.ua

Зауваження і пропозиції приймаються до 13 грудня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: НКРЕКП, вул. Смоленська,19, м. Київ, індекс 03057  або на електрону адресу : deptaryfvoda@nerc.gov.ua

 

01 Гру

Шановні мешканці територіальної громади!

На неправдиву інформацію, яку розмістив «V-REPORTER.COM.UA»
Іван Полупанов в засобах масової інформації про відключення подачі
питної води в південну частину міста Лисичанськ ЛКСП
«Лисичанськводоканал» пояснює, що 30 листопада 2021 року в 18.10 була
пошкоджена кабельна лінія електропередач 6 кВ «КТП 260-ПС
«Совмещенная», яка знаходиться на балансі Лисичанського РЕМ. Від цієї
лінії живиться водопровідна насосна станція «Суміщена». Тому, у зв’язку з
аварією вона була знеструмлена і подача води на мікрорайони ГТВ та
«Матроська» була відсутня. Роботи по ліквідації аварії на кабельній лінії
електропередач 6кВ виконує підприємство Лисичанський РЕМ.
Ремонтні роботи на кабельній лінії 6кВ «КТП 260-ПС «Совмещенная»
робітниками Лисичанський РЕМ розпочалися зранку 1 грудня. Після
відновлення Лисичанським РЕМ кабельної лінії, буде відновлено
водопостачання. Від ЛКСП «Лисичанськводоканал» не залежить , як швидко
буде ліквідована аварія.
З питань по ліквідації аварії на кабельній лінії електропередач 6 кВ «КТП
260-ПС «Совмещенная» звертайтесь до диспетчерської служби
Лисичанського РЕМ.

01 Гру

Про обмеження водопосточання!

Шановні мешканці громади!

У зв’язку з пошкодженням ЛЕП 6 Кв Лисичанського РЕМ, знеструмлена ВНС “Сумішена”. Тому з 17.30 год. 30 листопада 2021р. буде обмежено водопосточання південної частини м. Лисичанськ. Після закінчення ремонтних робіт водопосточання буде відновлено.

30 Лис

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

ЛКСП «Лисичанськводоканал» з метою врегулювання договірних відносин зі споживачами пропонує всім абонентам ознайомитися з умовами Публічних договорів.

 1. ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків.

 2. ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з власниками госсектору , багатоповерхівки.


 3. ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з юридичними особами , самостійні будівлі.

 4. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР державний сектор заява приєднання підприємства.

У випадку зміни діючого законодавства України, що регулюють відносини в сфері водопостачання та водовідведення, а також прийняття органами місцевого самоврядування чи виконавчої влади нормативних актів, якими регулюються відносини з надання послуг за цими договорами, прийняття рішень щодо змін порядку розрахунків між суб’єктами господарювання, нове законодавство та новий порядок поширюється на умови цих договорів без узгодження його сторонами та внесення додаткових змін.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

 

30 Лис

Про обмеження водопостачання!

Шановні мешканці територіальної громади!
У зв , язку з аварійною ситуацією на лінії ПЛ-6кВ Чорноморка – ВНС I
підйом «Лісова дача» 29.11.2021.р. з 21.30 були знеструмлені ВНС 1-го та
2-го підйому “Лісова дача» , тому було обмежено водопостачання
центральної ( від вул. Машинобудівельників до стадіону
«Шахтар», район Гори Попової) та південної частин ( район склозаводу, ГТВ,
вул.Красної) м. Лисичанськ.

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

29 Лис

Про обмеження водопосточання!

 Шановні мешканці територіальної громади!

У зв’язку з аварійною ситуацією на ЛЕП 6 Кв( Білогорівська), з 18.30,  29 листопада 2021р. Буде обмежено водопостачання Центральної та Північної частини м. Лисичанськ, міст Новодружеськ і Привілля.

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

25 Лис

Про тимчасове обмеження водопостачання мікрорайонів шахти «Матроська» та Склозаводу!

  Шановні мешканці територіальної громади!

Сьогодні, 25 листопада, у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Ду500мм, з 15.30  тимчасово обмежено водопостачання мікрорайонів шахти «Матроська» та Склозаводу за адресами: вул. Одеська, буд. 22; вул. Севастопольська, буд. 13; вул. Коцюбинського; вул. Крилова; вул. Зарічна.

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

25 Лис

Шановні споживачі!

ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що мешканці мікрорайону ГТВ м.Лисичанськ та всі бажаючі мають можливість оплатити послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, звірити нарахування та оплатупередати показання приладів обліку, получити інформацію щодо діючих тарифів на вищезазначені послуги, норми водоспоживання та дату періодичної державної повірки **в пункті прийому платежів за адресою: м.Лисичанськ, кв.Центральний 8. **
Графік роботи пункту:
Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер – з 7-30 до 16-00 перерва з 11-30 до 12-00.
П’ятниця – не прийомний день.
Субота, неділя, святкові дні – вихідні.
23 Лис

Відновлення водопосточання південної частини міста Лисичанськ.

21.11.2021 року о 17:30 у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Ду 300 мм (чавун) було обмежено водопостачання південної частини міста Лисичанськ.

Протягом доби аварійною бригадою виконувались ремонтні роботи з відновлення пошкодженої ділянки водоводу.

Було зроблено заміну 2.5 метра пошкодженої чавунної труби на сталеву трубу Ду 300 мм та карбування обох сторін. Додало складності до усунення аварії, глибоке пролягання водоводу, понад 3 метри.

22.11.2021 року на 18:00  бригадою аварійників було виконано ремонтні роботи у повному обсязі, і насосна станція відновила подачу води для південної частини міста.


22 Лис

Про тимчасове обмеження водопостачання кварталів південної частини м. Лисичанськ!

   Шановні мешканці територіальної громади!

21 листопада, з 17.30 у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Ду300мм  буде обмежено водопостачання кварталів Центральній, Східний , Дружби народів та Молодіжний південної частини м.Лисичанськ.

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

18 Лис

Заміна пожежного гідранта на районі ГТВ, квартал Центральний.

25,06,2021 року було проведено встановлення пожежного гідранту у кв. Центральний будинок19.

23,07,2021 року невстановленими особами було зламано гідранта і в той же день було зроблено його заміну (фото додаються).


27,10,2021 року до диспетчерської служби підприємства надійшла заявка від мешканців про течію з гідранту. кв. Центральний буд.19.

Для заміни гідранту за встановленою адресою необхідна зупинка ділянки водоводу зі скиданням води.

У зв’язку з початком опалювального сезону та опресовуванням систем опалення, роботи із заміни пожежного гідранту за даною адресою були перенесені.

На сьогоднішній день 18,11,2021 року проводиться заміна пожежного гідранту.


18 Лис

Шановні мешканці міста Лисичанськ!

Що до постійної течі каналізаційних стоків р-ну ГТВ зазначаємо – заявки які надходять диспетчеру ЛКСП “Лисичанськводоканал”, виконуются своєчасно та у повному обсязі.

Також звертаємо увагу на те що мешканці мікрорайону не дотримуются вимог до використання каналізаційних мереж.

Надходження заявок з вашого району складає 70% від загального обсягу. Шановні мешканці!!! Використовуйте каналізаційні мережі міста за призначенням!

Ми Всі бажаємо жити у чистому місті!

18 Лис

Про тимчасове обмеження водопостачання кварталів північної частини м. Лисичанськ!

Шановні мешканці територіальної громади!

Сьогодні, 18 листопада, з 08.00 у зв’язку з заміною гідранта, розташованого на кв. Центральній, буд. 19, буде обмежено водопостачання кварталів Центральній, Східний та Молодіжний північної частини м.Лисичанськ.

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

17 Лис

Про тимчасове обмеження водопостачання!

Шановні мешканці територіальної громади!

Сьогодні, 17 листопада 2021 року, з 9.00 буде обмежено водопостачання: вул. Шкільна, вул. ім. О. Довженко (б. 1-12), вул ім. М.Грушевського, (б.1-22), вул. Штейгерська, вул. Сєверодонецька, вул. ім. Д.І. Мендєлєєва (б.1-37), пров. Червоний, пров. Маяковського, вул. Липецька, вул. Юнацька, (б.1-72), вул. Чумацька (б.1-32), вул. Соборна (б.1-60), пров. Горлових, вул. ім. Г.Сковороди (б.1-93) ,у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д100мм по вул. Штейгерська.

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

03 Лис

ПРОТОКОЛ ВІДКРИТОГО ОБГОВОРЕННЯ

      2 листопада 2021 року відбулося відкрите обговорення щодо схвалення проекту Плану розвитку (довгострокової інвестиційної програми) Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» на 2022-2026 роки.

 • Протокол ПР 2022-2026 від 02.11.2021

• План розвитку на 2022-2026 роки

01 Лис

Про тимчасове обмеження водопостачання: 04 листопада 2021 року з 8.00 до 16.00

 

Про тимчасове обмеження  водопостачання   

Шановні мешканці територіальної громади!

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ПС-35кВ  «Чорноморка» ДП «Регіональні електричні мережі» Лисичанського енергоуправління 04 листопада 2021 року з 8.00 до 16.00 буде знеструмлена насосна станція ВНС «Лісова Дача» 1 підйому, буде припинено водопостачання південної частини міста Лисичанськ (район заводу ГТВ, заводу «Скляний» 2 виробництво) та центральної частини міста Лисичанськ (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попова).

Після закінчення ремонтних робіт на ПС-35кВ водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»


28 Жов

Відключення від водопостачання абонентів, які мають заборгованість за надані послуги.

    ЛКСП «Лисичанськводоканал» здійснює відключення від водопостачання абонентів, які мають заборгованість за надані послуги, за допомогою спеціального приладу «Трасошукач», який дозволяє швидко та надійно виявити підземне місцезнаходження  водопроводу, який необхідно відключити.

Відключення відбулося за адресою вул. Новоселів, буд.131, сума заборгованості за надані послуги становить 16.9 тис. грн.

viber_2021-10-28_11-30-38-286 021-10-28_11-30-38-473 ber_2021-10-28_11-30-38-704 iber_2021-10-28_11-30-38-936 ber_2021-10-28_11-30-40-365 _2021-10-28_11-30-46-828

28 Жов

Відключення від водопостачання абонентів, які мають заборгованість за надані послуги.

    ЛКСП «Лисичанськводоканал» здійснює відключення від водопостачання абонентів, які мають заборгованість за надані послуги, за допомогою спеціального приладу «Трасошукач», який дозволяє швидко та надійно виявити підземне місцезнаходження  водопроводу, який необхідно відключити.

Відключення відбулося за адресою вул. Спартака, буд.98, сума заборгованості за надані послуги становить 17 тис. грн.

viber_2021-10-28_10-41-35-019 viber_2021-10-28_10-41-32-900 viber_2021-10-28_10-41-35-592 viber_2021-10-28_10-41-35-810 viber_2021-10-28_10-41-36-195

28 Жов

Від сьогоднішнього дня ЛКСП «Лисичанськводоканал» здійснює відключення.

Від сьогоднішнього дня ЛКСП «Лисичанськводоканал» здійснює відключення від водопостачання абонентів, які мають заборгованість за надані послуги, за допомогою спеціального приладу «Трасошукач», який дозволяє швидко та надійно виявити підземне місцезнаходження  водопроводу, який необхідно відключити.

Перше відключення відбулося за адресою вул. Польова, буд.50, сума заборгованості за надані послуги становить 29 тис. грн.

iber_2021-10-28_09-30-13-522 viber_2021-10-28_09-30-13-746 viber_2021-10-28_09-30-14-768 viber_2021-10-28_09-30-18-050

25 Жов

Шановні абоненти ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 

Шановні  мешканці  Лисичанської  територіальної  громади  – 

абоненти  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 

З  метою  забезпечення  своєчасних  розрахунків  за  надані  послуги  з  водопостачання  та  водовідведення,  ЛКСП «Лисичанськводоканал»  повідомляє діючі  банківські  реквізити:

Розрахунковий  рахунок   UA593204780000026006924908756

в  АБ «Укргазбанк»,   МФО  320478

Отримувач коштів – Відокремлений підрозділ «Департамент  фінансового забезпечення  та  розвитку  інфраструктури»  ЛКСП «Лисичанськводоканал»,    код ЄДРПОУ  43845421

Заздалегідь  дякуємо за співпрацю.

 

 

23 Жов

Про обмеження водопостачання 26.10.2021

Про  обмеження  водопостачання   

Шановні мешканці територіальної громади!

У   зв,язку з  пошкодженням дюкеру  Білогорівського магістрального водоводу Ду-600мм   з 08.00 26 жовтня 2021 року  буде обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.  

Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

21 Жов

Оголошення про проведення відкритого обговорення.

На виконання вимог п.2.1 «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого  постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, ЛКСП «Лисичанськводокаанл» повідомляє про проведення 2 листопада 2021 року об 10:00 за адресою: вул.: Жовтнева, 16, м. Лисичанськ відкритого обговорення проекту  Плану розвитку (довгострокової інвестиційної програми) на 2022-2026 роки.

Проект Плану розвитку (довгострокової інвестиційної програми) на 2022-2026 роки додається.

Заявки для участі у відкритому обговоренні,  зауваження і пропозиції до проекту Плану розвитку (довгострокової інвестиційної програми) на 2022-2026 роки подавати за адресою: вул. ім. В. Сосюри, 168, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93106, або на електрону адресу (e-mail): lisvodokanal@gmail.com.

У зв’язку з  продовженням  карантинних заходів, спрямованих на  запобігання  поширенню корона вірусної хвороби  (COVID – 19), відкрите обговорення, в залежності від діючих на то й час карантинних обмежень, буде проведене з дотриманням належного рівня безпеки або в режимі онлайн – трансляції, про що завчасно будуть повідомлені всі зацікавлені особи, які у встановлений термін подадуть письмові заявки на участь у відкритому обговоренні.

План-розвитку-на-2022-2026-роки

19 Жов

Шановні  мешканці  Лисичанської  міської  територіальної  громади,  які  мають  заборгованість  за  надані  послуги  з  водопостачання  та водовідведення !

ЛКСП «Лисичанськводоканал» є комунальною  власністю Лисичанської міської  територіальної  громади, підприємство  цілодобово  забезпечує та надає послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення  мешканцям  всієї  громади (міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ та прилеглих селищ), медичним закладам охорони здоров’я  та навчальним  закладам, закладам  соціального захисту  та  культури, комунальним, державним та іншим промисловим  підприємствам, фізичним особам – підприємцям,  а  це загалом приблизно  110 тисяч осіб.

ЛКСП «Лисичанськводоканал» має виключну роль для всієї Лисичанської територіальної  громади, оскільки несе основне навантаження для підтримки соціально-економічної та  санітарно-епідеміологічної  ситуації  територіальної  громади, виконуючи соціально важливу функцію забезпечення життєдіяльності  всієї  громади.

Слід  зазначити, що  загальна  заборгованість  населення  за  послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення  мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля  складає  понад  87  мільйонів  гривень.

Щодня фахівцями підприємства відпрацьовуються боржники,  значно  активізована  претензійно-позовна  робота  щодо  стягнення  заборгованості  за  надані  послуги  з   водопостачання  та  водовідведення.

Так,  до  Лисичанського  міського  суду  Луганської  області  було  подано  155 заяв  про  видачу  судового  наказу   про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги  на суму  понад  2 мільйоні гривень.

Станом на сьогодні судом розглянуто 70 заяв про видачу судового наказу,   з яких: 42 зави  задоволено судом на суму 708 тис.грн.

В  подальшому,  відповідно  до  вимог  Закону України «Про виконавче  провадження»  судові  накази  передаються  до  виконання  у  Лисичанський відділ державної виконавчої служби   та  до  приватного  виконавця  виконавчого  округу  Луганської  області.

В свою чергу, виконавець звертає стягнення на кошти боржника, розміщених у  всіх  банках та інших фінансових установах,  а  також,  в  першу  чергу,  блокуються  банківські  платіжні  картки боржників.  Також,  накладається  арешт  на  майно боржника, яке реалізовується  виконавцем в  рахунок  погашення  заборгованості по  виконавчому  провадженню.

Крім  того,  виконавець  під  час  здійснення  виконавчого  провадження  звертається  до  суду  за  встановленням  тимчасового  обмеження у  праві  виїзду  боржника – фізичної  особи  за  межі  України  до  виконання  зобов’язань  за  рішенням  у  повному  обсязі.

Робота  в  цьому  напрямку   та  заходи  впливу на  боржників будуть посилюватися.  

 

 

ЛКСП «Лисичанськводоканал»  закликає споживачів вчасно платити за послуги водопостачання  та водовідведення, інакше крім блокування банківських карток і арешту майна боржників доведеться зіткнутися і з оплатою судового збору, виконавчого збору у розмірі 10 відсотків суми, що підлягає примусовому стягненню  за  виконавчим  документом,  а  також авансових   внесків  стягувача  на  організацію  і проведення  виконавчих  дій  та  витрати виконавчого  провадження,  не  покриті  авансовим  внеском  стягувача.

Для  забезпечення  сталого  функціонування  та  безперебійної  роботи  підприємства, керівництво ЛКСП «Лисичанськводоканал» звертається  до  всіх  боржників  з  вимогою  терміново  розрахуватися  з  боргами  за  спожити  послуги з метою  недопущення  припинення  водопостачання та  водовідведення.

Лише своєчасна та в повному обсязі оплата за послуги водопостачання та водовідведення гарантує їх безперебійність та стабільну роботу підприємства.

 

Адміністрація  ЛКСП «Лисичанськводоканал».

 

18 Жов

Про тимчасове припинення водопостачання південної частини міста!

Про тимчасове припинення водопостачання південної частини міста

Шановні мешканці територіальної громади!

У зв’язку з плановими ремонтними магістрального водогону Ду300 мм на ВНС «Суміщена» з 07.00 годин  20 жовтня, до 07.00 годин  21 жовтня 2021 року буде обмежено водопостачання південної частини міста Лисичанськ.

Просимо зробити необхідний запас води!

Після закінчення планово-ремонтних робіт на магістральному водогоні Ду300 мм водопостачання буде відновлено.

Перелік вулиць, на яких буде обмежено водопостачання: вул. Чехова, вул. Героя Радянського Союзу В.Сметаніна, б.3; вул. Красна, б. 81, 183, 185, 187, 193-273; вул. Вовчоярівська; пров. ім. Островського; пров. Калиновий; вул. Павлова; вул. Леваневського; вул. Визволена; вул. Брянцівська; вул. Половецька; вул. Південна; вул. Крайня; вул. Титова; вул. Брянцевський узвіз; вул. Автомобілістів; вул. Сєрова; вул. Спартака; вул. Зелена; вул. Польова; вул. Степова; вул. Новоселів; вул. Верхня; вул. Нагірна, б. 1-27, 134-200; пров. Нагірний; вул. Саратівська; вул. С.П.Корольова, б.46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; вул. Незалежності, б.100-126; вул. Севастопольська, б.13; вул. Одеська, б.22; вул. Героїв Сталінграду, б.21; вул. Жовтнева, б.322, 324, 326, 328, 330, 332; вул. Крилова; вул. Коцюбинського; вул. Зарічна; вул. Герцена та мікрорайони заводу ГТВ.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

15 Жов

Про обмеження водопостачання! Від 15.10.2021р.

Шановні мешканці територіальної громади!

У зв , язку з аварійною ситуацією на лінії ПЛ-6кВ Чорноморка – ВНС I
підйом «Лісова дача» 15.10.2021.р. з 13.30 були знеструмлені ВНС 1-го та
2-го підйому “Лісова дача» та ВНС «Суміщена» , тому було обмежено
водопостачання центральної ( від вул. Машинобудівельників до стадіону
«Шахтар», район Гори Попової) та південної частин ( район склозаводу, ГТВ,
вул.Красної) м. Лисичанськ.
Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

13 Жов

Інформація власникам (співласникам) будівель щодо відповідальності цілосності вузлів комерційного обліку

Розділ II cтаття 3 п.5. Відповідальність за збереження і цілісність
вузлів комерційного обліку покладається на власника (співвласників)
будівлі (її частини), в якій вони встановлені, або за договором на
визначену власником (співвласниками) іншу особу.
Розділ IV "Стаття 103 -3 . Порушення вимог щодо комерційного обліку
теплової енергії, гарячої та питної води
Самовільний демонтаж, умисне знищення, пошкодження,
розкомплектування, інше несанкціоноване втручання в роботу вузла
комерційного обліку теплової енергії, гарячої чи питної води –
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’ятдесяти до
двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб –
від двохсот до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів
громадян.
Створення перешкод для доступу представника суб’єкта господарювання,
який забезпечує експлуатацію та обслуговування відповідних зовнішніх
інженерних мереж, виконавця комунальної послуги або іншої особи, що
здійснює розподіл обсягів відповідної комунальної послуги, до вузла
комерційного обліку відповідно до Закону України "Про комерційний облік
теплової енергії та водопостачання" –
тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’ятдесяти до ста
п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових
осіб – від двохсот до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів
доходів громадян.

13 Жов

Повідомлення про необхідність укладення типового договору з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна

Повідомлення про необхідність укладення типового договору з індивідуальним споживачем

13 Жов

ПОВІДОМЛЕННЯ про необхідність прийняття співвласниками багатоквартирних будинків рішення про обрання моделі організації договірних відносин із виробником послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

ПОВІДОМЛЕННЯ про необхідність

13 Жов

Інформація по дюкеру

Інформація по дюкеру

Білогорівський водозабір забезпечує водою центральну й північну
частини м. Лисичанська, а також мм. Новодружеськ і Привілля. Вода від
свердловин на насосну станцію (НС) II підйому «Білогорівська» подається по
водоводу діаметром 600 мм. Водовод проходить через річку Сіверський
Донець. Ділянка магістрального водоводу Д600мм ( дюкер) має аварійний
стан. Згідно бухгалтерського обліку знос труби на 01.01.2021 р. складає
100%. Це приводе до великої втрати води при її транспортуванні, витрати
електроенергії на видобуток і перекачування води. Виконання ремонтних
робіт на даній ділянці водоводу (дюкеру) ускладнюється тим, що дана
ділянка водоводу проходить по р. Сіверский Донець. Для усунення аварій
залучаються фахівці, що вміють виконувати роботи під водою в водолазному
спорядженні і допущені до виконання водолазних спусків в установленому
порядку – водолази, тому ліквідація аварій потребує тривалого часу.


IMG-cfc6d30ad4e572e69531969d440cb1db-V IMG-93e3e56512b6e1f51f1ff657837ec064-V IMG-efc2f794272dcb69fa20e992428f9659-V

12 Жов

Про тимчасове обмеження водопостачання.

Шановні мешканці територіальної громади!
Сьогодні, 12 жовтня 2021 року, з 12.00 обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля у зв’язку з пошкодженням дюкеру Білогорівського магістрального водоводу Ду-600мм.
Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

08 Жов

Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

Для дотримання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», яким запроваджується обов’язковий облік послуг з централізованого водопостачання та передбачена відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері комерційного обліку комунальних послуг, ЛКСП «Лисичанськводоканал» до 1 серпня 2020 року повинен був оснастити 782 багатоквартирних будинків (825 інженерських вводів) вузлами комерційного обліку.
ЛКСП «Лисичанськводоканал» не може виконати покладені на нього законом зобов’язання за рахунок власних коштів.
Враховуючи вкрай важкий фінансовий стан, відсутність власних обігових коштів ЛКСП «Лисичанськводоканал», Лисичанською міською військово-цивільною адміністрацією, відповідно до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на 2021 рік, виділено з місцевого бюджету часткове фінансування заходів, пов’язаних зі встановлення вузлів комерційного обліку води на 35 багатоквартирних будинках району заводу ГТВ, згідно з затвердженим переліком: кв. Центральний, будинки №1, 5, 25, 28, 29, 34; кв. Східний, будинки №1, 2, 3, 9, 10, 18, 32, 33, 34, 36; кв. 40 років Перемоги, будинки №1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17; кв. Молодіжний, будинки №1, 2, 7, 9, 13 та вул. Автомобілістів,40а.

29 Вер

Про тимчасове припинення водопостачання

Шановні мешканці територіальної громади!

У зв’язку з аварійною ситуацією на напірному водоводі Д400мм ВНС «Суміщена», 29 вересня, обмежено водопостачання південної частини міста Лисичанськ (район заводу ГТВ, Матроської), що не дає можливість проводити роботи з промивки та дезінфекції підвищеною дозою хлору резервуарів чистої води.
Після проведення відповідних робіт водопостачання буде відновлено з 04.00 30 вересня.

Приносимо вибачення за незручності.

Перелік вулиць, на яких буде обмежено водопостачання:

вул. Чехова, вул. Героя Радянського Союзу В.Сметаніна, б.3; вул. Красна, б. 81, 183, 185, 187, 193-273; вул. Вовчоярівська; пров. ім. Островського; пров. Калиновий; вул. Павлова; вул. Леваневського; вул. Визволена; вул. Брянцівська; вул. Половецька; вул. Південна; вул. Крайня; вул. Титова; вул. Брянцевський узвіз; вул. Автомобілістів; вул. Сєрова; вул. Спартака; вул. Зелена; вул. Польова; вул. Степова; вул. Новоселів; вул. Верхня; вул. Нагірна, б. 1-27, 134-200; пров. Нагірний; вул. Саратівська; вул. С.П.Корольова, б.46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; вул. Незалежності, б.100-126; вул. Севастопольська, б.13; вул. Одеська, б.22; вул. Героїв Сталінграду, б.21; вул. Жовтнева, б.322, 324, 326, 328, 330, 332; вул. Крилова; вул. Коцюбинського; вул. Зарічна; вул. Герцена.

23 Вер

Про тимчасове припинення водопостачання з наступним хлоруванням

Шановні мешканці територіальної громади!
У зв’язку з плановими ремонтними роботами та чищенням резервуарів на ВНС «ГТВ» та «Суміщена» з 00.00 до 24.00 28 вересня 2021 року буде обмежено водопостачання південної частини міста Лисичанськ.
Після проведення планових ремонтних робіт на ВНС «ГТВ» та «Суміщена» з 00.00 до 24.00 29 вересня 2021 роки будуть виконуватися роботи з промивки та дезінфекції підвищеною дозою хлору резервуарів чистої води ВНС «ГТВ» та водоводів подачі питної води до ВНС «ГТВ».
Просимо зробити необхідний запас води!
Звертаємо вашу увагу, що під час проведення промивки та дезінфекції забороняється вживати воду для господарських та питних потреб, оскільки у ній буде підвищено дозу хлору.
Після закінчення планово-ремонтних робіт на водопровідних насосних станціях водопостачання буде відновлено.
Перелік вулиць, на яких буде обмежено водопостачання:
вул. Чехова, вул. Героя Радянського Союзу В.Сметаніна, б.3; вул. Красна, б. 81, 183, 185, 187, 193-273; вул. Вовчоярівська; пров. ім. Островського; пров. Калиновий; вул. Павлова; вул. Леваневського; вул. Визволена; вул. Брянцівська; вул. Половецька; вул. Південна; вул. Крайня; вул. Титова; вул. Брянцевський узвіз; вул. Автомобілістів; вул. Сєрова; вул. Спартака; вул. Зелена; вул. Польова; вул. Степова; вул. Новоселів; вул. Верхня; вул. Нагірна, б. 1-27, 134-200; пров. Нагірний; вул. Саратівська; вул. С.П.Корольова, б.46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; вул. Незалежності, б.100-126; вул. Севастопольська, б.13; вул. Одеська, б.22; вул. Героїв Сталінграду, б.21; вул. Жовтнева, б.322, 324, 326, 328, 330, 332; вул. Крилова; вул. Коцюбинського; вул. Зарічна; вул. Герцена.

20 Вер

ВАКАНСІЇ

ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу:

1. Електрогазозварник, зайнятий різанням та ручним зварюванням.
2. Машиніст екскаватора одноковшового.
3. Машиніст крана автомобільного та автовишки.
4. Водій автотранспортних засобів.
5. Контролер водопровідного господарства.
Вимоги: знання ПК.
6. Електромонтер, з ремонту та обслуговування електроустаткування.
7. Слюсар аварійно-відновлювальних робіт.

За довідками звертатись до відділу кадрів вул.
Жовтнева, 16, або за телефоном 066-488-67-84

13 Вер

Про тимчасове обмеження водопостачання

Шановні мешканці територіальної громади!
Сьогодні, 13 вересня 2021 року, з 9.00 буде обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля у зв’язку з пошкодженням дюкеру Білогорівського магістрального водоводу Ду-600мм.
Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

01 Вер

Про тимчасове обмеження водопостачання

Шановні мешканці територіальної громади!

Сьогодні, 1 вересня 2021 року, з 11.00 обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля у зв’язку з пошкодженням дюкеру Білогорівського магістрального водоводу Ду-600мм.

Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

28 Сер

Про тимчасове обмеження водопостачання

Шановні мешканці південної частини міста Лисичанська.
Сьогодні, 28 серпня 2021 року, з 9.00 обмежено водопостачання
південної частини міста Лисичанськ (район з-д «Скляній» 2-ге виробництво)
у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д400мм по вул. Некрасова.
Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

25 Сер

ВАКАНСІЇ

ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу:

1. Слюсар з контрольно вимірювальних приладів та автоматики
2. Майстер
3. Електрогазозварник, зайнятий різанням та ручним зварюванням
4. Машиніст екскаватора одноковшового
5. Машиніст крана автомобільного та автовишки
6. Водій автотранспортних засобів
7. Контролер водопровідного господарства.
Вимоги: знання ПК.
8. Електромонтер, з ремонту та обслуговування електроустаткування
9. Слюсар аварійно-відновлювальних робіт

За довідками звертатись до відділу кадрів вул.
Жовтнева, 16, або за телефоном 066-488-67-84

19 Сер

Про обмеження водопостачання

У зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі по вул. В.Сосюри, буд. 367 – 369 тимчасово припинено водопостачання споживачам за адресою: вул. В. Сосюри, буд. 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 375, 377; Пр. Перемоги, буд. 142, 144, 146, 148, 150, 152, 161, 163, 165. Після усунення наслідків аварії водопостачання буде відновлено.

18 Сер

Про обмеження водопостачання

Шановні мешканці південної частини м.Лисичанська!

У зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д400мм ВНС 2 підйому «Лісова Дача» 18 серпня 2021року з 9.00 буде обмежено водопостачання південної частини міста Лисичанськ (район з-д «Скляний» 2 виробництво). Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

17 Сер

Про обмеження водопостачання

Шановні мешканці Лисичанська!
У зв`язку з аварійною ситуацією на водоводі Д 500мм в районі вул. Стаханова – Молодіжна 17 серпня 2021року з 09.00 буде обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ ( від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попової.).
Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

16 Сер

Про обмеження водопостачання

Шановні мешканці Лисичанська!
У зв , язку з аварійною ситуацією на водоводі Д 500мм в районі вул. Стаханова – Молодіжна 16 серпня 2021року з 14.30 буде обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ ( від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попової.)
Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

16 Сер

Про обмеження водопостачання

Шановні мешканці громади!
У зв , язку з ремонтними роботами на ВНС «Лисичанська» з 09.00 год. 16 серпня 2021 р. буде обмежено водопостачання центральної та північної частини м. Лисичанськ . Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

16 Сер

Поточні тарифи

ЛКСП «Лисичанськводоканал»  доводить до відома  споживачів, що Постановою НКРЕКП №2499 від 16.12.2020р. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік з 01 січня 2021р.  вводяться в дію нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Вид послуги Тариф (грн. за 1 м3)
без ПДВ З ПДВ
централізоване водопостачання 17,22 грн. 20,664 грн.
централізоване водовідведення 10,88 грн. 13,056 грн.
ВСЬОГО 28,10 грн. 33,72 грн.

Зі змістом зазначеної Постанови та зі структурою тарифів можна ознайомитись за посиланням

https://www.nerc.gov.ua/?id=57480

16 Сер

Вакансії

ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу:
1. Адміністратор системи компьютерного відділу.
2. Інженер технолог.
Вимоги: повна вища освіта профільного напрямку
(Хімік технолог).
За довідками звертатись до відділу кадрів вул. Жовтнева,16, або за телефоном 066-488-67-84

15 Сер

Про обмеження водопостачання

Шановні мешканці громади!
У зв , язку з ремонтними роботами на водоводі в районі вул. ім.В.Сосюри, 375 з 09.00 год. 15 серпня 2021 р. буде обмежено водопостачання центральної та північної частини м. Лисичанськ . Після закінчення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

13 Сер

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого  постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, ЛКСП «Лисичанськводокаанл» повідомляє про проведення 26 серпня 2021 року об 11:00 за адресою: вул.: Жовтнева, 16, м. Лисичанськ відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми на 2022 рік.

Проект Інвестиційної програми на 2022 рік додається:

Заявки для участі у відкритому обговоренні, зауваження і пропозиції до проекту Інвестиційної програми на 2022 рік подавати за адресою: вул. ім. В. Сосюри, 168, м.Лисичанськ, Луганська обл., 93106, або на електрону адресу (e- mail):  lisvodokanal@gmail.com до 25 серпня 2021 року.

У зв’язку з  продовженням  карантинних заходів, спрямованих на  запобігання
поширенню корона вірусної хвороби  (COVID – 19), відкриті обговорення, в залежності від діючих на то й час карантинних обмежень, будуть проведені з дотриманням належного рівня безпеки або в режимі онлайн – трансляції, про що завчасно будуть повідомлені всі зацікавлені особи, які у встановлений термін подадуть письмові заявки на участь у відкритому обговоренні.

11 Сер

ПРОТОКОЛ ВІДКРИТОГО ОБГОВОРЕННЯ

10 серпня 2021 року відбулося відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» на 2021рік».

Протокол обговорення в форматі PDF.

09 Сер

Про тимчасове обмеження водопостачання

Шановні мешканці Лисичанська!
Просимо зробити необхідний запас води!
У зв’язку з заміною ділянки магістрального водоводу Ду-300мм по вул.Гарібальді з 09.00 11 серпня 2021 року до 24.00 13 серпня 2021 року буде обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ за наступними адресами:

вул. Гетьманська буд. №24, буд. №35; 29-31;

вул.Гарібальді буд. №36, буд. №46;

вул. Кузнечний клин буд. №17, буд. №19

Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

09 Сер

Про обмеження водопостачання

Шановні мешканці територіальної громади!
Просимо зробити необхідний запас води! У зв , язку з пошкодженням дюкеру Білогорівського магістрального водоводу Ду-600мм з 09.00 11 серпня 2021 року буде обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.
Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

04 Сер

ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу:

1. Слюсар з контрольно вимірювальних приладів та
    автоматики
2. Майстер
3. Електрогазозварник, зайнятий різанням та ручним
     зварюванням
4. Машиніст екскаватора одноковшового
5. Машиніст крана автомобільного та автовишки
6. Водій автотранспортних засобів
7. Контролер водопровідного господарства. Вимоги: знання
    ПК, технічна освіта.
8. Електромонтер, з ремонту та обслуговування
    електроустаткування
9. Слюсар аварійно-відновлювальних робіт
10. Адміністратора системи компьютерного відділу.
    За довідками звертатись до відділу кадрів вул. Жовтнева, 16, або за телефоном 066-488-67-84
02 Сер

Про обмеження водопостачання

Шановні мешканці Лисичанська!
3 серпня 2021 року з 09.00 буде обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попової) у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д250мм ВНС 2 підйому «Лісова Дача».
Просимо мешканців міста зробити необхідний запас води.
Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.
ЛКСП «Лисичанськводоканнал»

02 Сер

Про обмеження водопостачання

Шановні мешканці Лисичанська!

У зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д 300мм ВНС «Суміщена» 02 серпня 2021 року з 9.00 буде обмежено водопостачання південної частини міста Лисичанськ .

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

02 Сер

Оголошення про проведення відкритого обговорення

Оголошення про проведення відкритого обговорення
На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє про проведення 10 серпня 2021 року об 11:00 за адресою: вул.: Жовтнева, 16, м. Лисичанськ, відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ЛКСП «Лисичанськводоканал» на 2021 рік.

Проект Інвестиційної програми на 2021 рік додається.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, зауваження і пропозиції до проекту Інвестиційної програми на 2021 рік подавати за адресою: вул. ім. В. Сосюри, 168, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93106, або на електрону адресу: lisvodokanal@gmail.com.

31 Лип

ПРО ОБМЕЖЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ!!!

У зв’язку з аварійною ситуацією на ЛЕП першого підйому “Лісова дача” сьогодні, 31 липня, з 4:00 обмежено водопостачання південної та центральної частини міста, від вулиці Машинобудівників до стадіону “Шахтар”, та район склозаводу.
Після ліквідації аварійної ситуації водопостачання буде відновлено.

29 Лип

Про тимчасове обмеження водопостачання

Шановні мешканці Лисичанська!
У зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д250мм ВНС 2 підйому «Лісова Дача» сьогодні, 29 липня, з 9.30 обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попової).
Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

29 Лип

Шановні мешканці територіальної громади!

ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє.

Згідно п.4. статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»
Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено договором.

На виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі «Про комерційний облік…») від 22.06.2017 року із структури тарифів були вилучені витрати, що пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку води.

Порядок подання таких засобів на періодичну повірку, обслуговування та ремонт, а також порядок оплати за періодичну повірку, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) встановлюються Кабінетом Міністрів України.( Згідно Наказу Міністерства економічного розвитку і торговлі України» №1747 від 13.10.2016р лічильники води проходять повірку через 4 роки).

Відповідно до п.2 ст.6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водо постачання»  обслуговування та заміна вузлів розподільного обліку здійснюється за рахунок власників таких вузлів обліку.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 05 червня 2014 року № 1314-VII із змінами, пункту 15 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 із змінами, пункту 38 Переліку міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями, затверджених Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13 жовтня 2016 року № 1747 «Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями», на засоби вимірювальної техніки (лічильники води) встановлено міжповірочних інтервал 4 (чотири) роки, після закінчення якого вони підлягають періодичній повірці.

Відповідно до п. 15 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою КМУ від 25 липня 2005 р. № 630, періодична повірка засобів обліку води проводиться в строк, що не перевищує одного місяця. За цей час споживач сплачує за послуги водопостачання та водовідведення згідно із середньомісячними показниками за попередні три місяці. Після закінчення місячного терміну, нарахування проводяться по затвердженим нормам водоспоживання. Що призводить до збільшення витрат з боку споживача.

На підставі викладеного Абонентам, лічильники яких підлягають проведенню державній плановій повірці, направляються попередження, де вказано, що абонентам протягом 30 днів з дня отримання попередження необхідно виконати періодичну повірку засобу вимірювальної техніки (лічильника води). Роботи з розпломбуваня/опломбування та державної періодичної повірки виконуються на платних засадах.

В разі невиконання періодичної повірки в строк, зазначений в попереджені, лічильник абонента знімається з обліку, і відповідно до діючого законодавства розрахунок витрат за водопостачання та водовідведення буде здійснюватись за нормативами водоспоживання та водовідведення.
Але в цьому випадку за користування послугами водопостачання та водовідведення без засобу обліку води, абоненти будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення правил користування водою відповідно до п.103 1 Адміністративного кодексу України.

Звертаємо увагу! Демонтаж засобу вимірювальної техніки (лічильника води) проводиться абонентом виключно після зняття засобу з реєстрації (розпломбування), яке здійснюється представниками ЛКСП «Лисичанськводоканал».

Заявку на розпломбування/опломбування, засобу вимірювальної техніки можна оформити в ЛКСП «Лисичанськводоканал» за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 168, кім.5.

21 Лип

Ремонтні роботи!

Чистка каналізаційних колодязів та усунення засмічення за адресою вул. Автомобілістів буд. 40а.
Будь ласка, викидайте побутові відходи в сміттєві баки!!!
20 Лип

ВАКАНСІЇ

ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу:

 1. Слюсар з контрольно вимірювальних приладів та автоматики
 2. Юрисконсульт
 3. Електрогазозварник, зайнятий різанням та ручним зварюванням
 4. Машиніст екскаватора одноковшового
 5. Машиніст крана автомобільного та автовишки
 6. Водій автотранспортних засобів
 7. Контролер водопровідного господарства
 8. Електромонтер, з ремонту та обслуговування електроустаткування
 9. Слюсар аварійно-відновлювальних робіт

За довідками звертатись до відділу кадрів вул. Жовтнева, 16,або за телефоном 066-488-67-84

20 Лип

ВАКАНСІЯ

ЛКСП «Лисичанськводоканал» терміново запрошує на роботу:

Слюсаря з контрольно вимірювальних приладів та автоматики

За довідками звертатись до відділу кадрів вул. Жовтнева, 16,або за телефоном 066-488-67-84

19 Лип

Про тимчасове обмеження водопостачання!

Шановні мешканці Лисичанська!
Просимо зробити необхідний запас води! У зв’язку з заміною ділянки магістрального водоводу Ду-300мм по вул. Гарібальді з 00.00 21 липня 2021 року до 24.00 22 липня 2021 року буде обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ за наступними адресами:

вул. Гетьманська буд. №24, буд. №35;

вул. Гарібальді буд. №36, буд. №46;

вул. Кузнечний клин буд. №17, буд. №19;

пр. Перемоги буд. №109, №111, №113, №115, №119;

вул. Генерала Потапенка буд. №49, Військова частина 9938, ЗОШ №14.

Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде
відновлено.

15 Лип