Видача технічних умов

Виробничо-технічний відділ (ВТВ) ЛКСП «Лисичанськводоканал» розробляє технічні умови на підключення об’єктів до системи централізованого водопостачання та водовідведення.

Для отримання технічних умов необхідно надати до ВТВ заяву у довільній формі, додати викопіювання з генерального плану з чітким вказанням місця розташуванням мереж, а також ліміти з розрахунком- обгрунтуванням на необхідну кількість води та стоків, погоджені спеціалістами Відділу комплексного використання водних ресурсів (у будівлі Податкової інспекції).

Увага!  Згідно з діючими Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 190 від 27.06.2008 р., забороняється будь-яке самовільне приєднання об’єктів водоспоживання до діючих систем централізованого водопостачання та водовідведення (враховуючи приєднання до будинкових вводів, внутрішньобудинкових мереж або до мереж споживачів).

Вартість виконання